Deelnemers Speler: Bel   Coolens, Ivan
Ploegnaam: Molon labe

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Ita   Coppa Sabatini88862541138
Bel   GP de Wallonie04162532342
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 03412532341
Ita   Europees Kampioenschap (Trento)204852532337
Esp   Vuelta a España, Eindstand1651732511939
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Padron - Santiago de Compostella (TT)754142346859
Bel   Binckbank Tour, Eindstand338932339358
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Namur - Geraardsbergen36472305568
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Sanxenxo - Castro de Herville108352301968
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Ottignies Louvain la Neuve - Houffalize461052291169
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Tapia - Monforte de Lemos182762286572
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Bilzen57912284771
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Salas - Altu d'el Gamoniteiru1641692279075
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Aalter - Ardooie04702262674
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Unquera - Lagos de Covadonga1451022262674
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Essen - Hoogerheide04402248173
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Laredo - Santa Cruz de Bezana152832248173
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Lelystad - Lelystad TT11782246670
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Surhuisterveen - Dokkum03452245571
Fra   Bretagne Classic - Ouest France1423082245570
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Navalmoral de la Mata - El Barraco561442231367
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : Don Benito - Pico Villuercas85532225769
Bel   Brussels Cycling Classic1303492217272
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Belmez - Villanueva de la Serena04972204270
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Jaen - Cordoba251682204268
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Antequera - Valdepeña de Jean170152201771
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Roquetas de Mar - Rincon de la Victoria03242184778
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Puerto Lumbreras - Alto de Velefique115402184778
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Santa Pola - La Manga del Mar Menor302762173280
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Gandia - Balcon de Alicante351712170277
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Requena - Alto la Montaña de Cuellera92772166779
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Taracon - Albacete13122157579
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : El Burgo de Osma - Molna de Aragon501992157477
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Santo Domingo de Silos - Pico Blanco27842152477
Pol   Tour de Pologne, Eindstand04772149778
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Zabrze - Krakow03062149762
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Caleruega - Burgos433132149762
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Burgos - Burgos (TT)91952145458
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Katowice - Katowice (TT)03572136358
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Chocholow - Bielsko Biala03762136354
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Tarnow - Bukovina Resort03852136352
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Sanok - Rzeszow03632136351
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Zamosc - Przemysl03832136351
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Lublin - Chelm02812136349
Esp   Clasica San Sebastian994022136349
Jpn   Olympische tijdrit Tokyo5272092126445
Jpn   Olympische wegrit Tokyo14281282073741
Fra   Tour de France, Eindstand17531961930943
Fra   Tour de France, Rit 21 : Chatou - Parijs803581755634
Fra   Tour de France, Rit 20 : Libourne - St Emilion (TT)1032511747635
Fra   Tour de France, Rit 19 : Mourenx - Libourne70821737334
Fra   Tour de France, Rit 18 : Pau - Luz Ardiden1373271730336
Fra   Tour de France, Rit 17 : Muret - St Lary Soulan1721311716634
Fra   Tour de France, Rit 16 : Pas de la Case - St Gaudens721011699435
Fra   Tour de France, Rit 15 : Céret - Andorra502061692235
Fra   Tour de France, Rit 14 : Carcassonne - Quillan354111687237
Fra   Tour de France, Rit 13 : Nîmes - Carcassonne252001683731
Fra   Tour de France, Rit 12 : St Paul Trois Ch$ateaux - Nîmes222561681229
Fra   Tour de France, Rit 11 : Sorgues - Malaucène1522821679029
Fra   Tour de France, Rit 10 : Albertville - Valences704111663827
Fra   Tour de France, Rit 9 : Albertville - Tignes71771656827
Fra   Tour de France, Rit 8 : Oyonnax - Le Grand Bornand140871649727
Fra   Tour de France, Rit 7 : Vierzon - Le Creusot34021635730
Fra   Tour de France, Rit 6 : Tours - Chateauroux283151635428
Fra   Tour de France, Rit 5 : Changé - Laval (TT)1103651632627
Fra   Tour de France, Rit 4 : Redon - Fougères54731621626
Fra   Tour de France, Rit 3 : Lorient - Pontivy253411621123
Fra   Tour de France, Rit 2 : Perros-Guirec - Mûr de Bretagne1263121618622
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brest - Landerneau1911481606022
Col   Campeonato nacionale Colombia02441586921
Slo   National Championship Slovenia542221586921
Ita   Campionato nazionale Italia182351581521
Bel   Nationaal Kampioenschap België260841579721
Fra   Championnat national France52421553723
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland02951553222
Ger   National Meisterschaft Deutschland1401111553222
Esp   Campeonato nacionale España71331539222
Den   Nationalt Mesterskab Danmark02621538523
Sui   Tour de Suisse, Eindstand678111538523
Sui   Tour de Suisse, Andermatt- Andermatt33271470745
Sui   Tour de Suisse, Disentis Sedrun - Andermatt (TT)49581467448
Sui   Tour de Suisse, Fiesch - Disentis Sedrun11601462552
Sui   Tour de Suisse, Gstaad - Leukerbad10781461452
Sui   Tour de Suisse, St Urban - Gstaad03421450765
Sui   Tour de Suisse, Lachen - Pfaffnau511671450764
Sui   Tour de Suisse, Neuhausen am Rheinfeld - Lachen342671445666
Sui   Tour de Suisse, Frauenfeld - Frauenfeld (TT)51991442265
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand545961441764
Fra   Critérium du Dauphiné, La Léchère les Bains - Les Gets81551387276
Bel   Dwars door het Hageland66471386477
Fra   Critérium du Dauphiné, St Martin le Vinoux - La Plagne151041379883
Fra   Critérium du Dauphiné, Loriol sur Drôme - Le Sappey en Chartreuse43291378384
Fra   Critérium du Dauphiné, St Chamond - St Vallier451711377981
Fra   Critérium du Dauphiné, Firminy - Roche la Molière (TT)281981373481
Fra   Critérium du Dauphiné, Langeac - St Haon le Vieux03821370683
Fra   Critérium du Dauphiné, Brioude - Saugues03691370681
Ita   Giro d'Italia, Eindstand15252181370681
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Senago - Milaan (TT)04311218169
Fra   Critérium du Dauphiné, Issoire - Issoire03611218162
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Verbania - Valle Spluga Alpe Motta881541218162
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Abbiategrasso - Alpe di Mera1243031209361
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Rovereto - Stradella182431196956
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Canazei - Sega di Ala483861195156
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Sacile - Cortina d'Ampezzo1451141190350
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Grado - Gorizia183881175852
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Cittadella - Monte Zoncolan403801174052
Ita   Giro d'Italia, Rit 13: Ravenna - Verona184611170052
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Siena - Bagno di Romagna182431168248
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Perugia - Montalcino182091166448
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : L'Aquila - Foligno184211164648
Fra   Tro Bro Léon68271162844
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Castel di Sangro - Campo Felice1332161156050
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Foggia - Guardia Sanframondi04081142749
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Notaresco - Termoli702681142749
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Grotte di Frassasi - Ascoli582621135750
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Modena - Catollica703711129948
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Piacenza - Sestola02461122947
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Biella - Canale04711122947
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Stupingi - Novara14741122947
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Turijn - Turijn (TT)53851122844
Sui   Tour de Romandie, Eindstand545411122339
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Fribourg - Fribourg (TT)181191067866
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Sion - Thyon76291066067
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Estavayer - Estavayer13041058473
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : La Neuville - Saint Imier04471058371
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Aigle - Martigny03371058368
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Oron (TT)281881058366
Bel   Liège - Bastogne - Liège 8972201055568
Bel   La Flèche Wallonne 70783965857
Ned   Amstel Gold Race 659113895169
Bel   Brabantse Pijl234167829278
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand78879805882
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Ondarrea - Arrate691067270100
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Hondarribia - Ondarroa21477201105
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Gasteiz - Hondarribia39527199106
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Amurrio - Laudio/Ermualde821027160115
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten143367078117
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zalla - Sestao42357064103
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Bilbao - Bilbao (TT)521137022104
Bel   Ronde van Vlaanderen5012536970109
ESP   GP Miguel Indurain78257646996
Bel   Dwars door Vlaanderen 30729639187
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields3991986084131
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand3351855685138
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona41485350152
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Tarragona - Mataro13735346153
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke3981635345146
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : La Pobla de Segur - Manresa04024947160
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Ripoll - Port Ainé40374947158
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne04834907163
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Castelldefels - Vallter 2000122314907113
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Banyoles (TT)281514895109
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella03024867113
Ita   Milano - Sanremo 8151384867113
Bel   Bredene Koksijde Classic283534052177
Bel   Danilith Nokere Koerse61604024150
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand985444018150
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)572573033234
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelraimondo - Lido di Ferno112102976234
Fra   Paris - Nice, Eindstand3751442965235
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice38232590258
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Castellato - Castelfidardo110662552274
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Prati di Tivo692862442275
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore la Colmiane61872373271
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Monticiano - Gualdo Tadino903042312288
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Brignoles - Biot11212222287
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Vienne - Bollène123212110319
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Chiusdino115582098307
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore564191983311
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Chalons sur Saône - Chiroubles631251927304
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Gien - Gien (TT)25731864310
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Oinville sur Montcient - Amilly292791839317
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Saint Cyr L'école - Saint Cyr L'école14391810322
Ita   GP Industria & Artigianato663461809299
Ita   Strade Bianche6051991743275
Ita   Trofeo Laigueglia783651138296
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 1174041060265
Fra   Royal Bernard Drome Classic6283943206
Fra   Faun-Ardèche Classic130189937192
Bel   Omloop Het Nieuwsblad189119807217
UAE   UAE Tour, Eindstand396214618271
UAE   UAE Tour, Rit 7 : Yas Mall - Abu Dhabi Breakwater0409222362
UAE   UAE Tour, Rit 6 : Deira Island - Palm Jumeirah21283222315
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Fujairah Marine Club - Jebel Jais32275201306
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Al Marjan Island - Al Marjan Island11354169290
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Strata Manufactoring - Jebel Hafeet48279158231
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Al Hudayirat Island - Al Hudayirat Island18216110218
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Al Yash - Al Mirfa4116592208
Esp   Clasica de Almeria039551217
Aus   National Championship Australia51145114


17/09/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen