Deelnemers Speler: Bel   Vanwolleghem, PIet
Ploegnaam: Pietluttigheden in de grupetto

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt1439722991300
Bel   UCI TT World Championships Brugge44818122977292
Bel   Primus Classic Impanis - Van Petegem1284122529301
Ita   Coppa Sabatini048922401306
Bel   GP de Wallonie1023522401304
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 037622391304
Ita   Europees Kampioenschap (Trento)11531722391301
Esp   Vuelta a España, Eindstand112234022276300
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Padron - Santiago de Compostella (TT)8023621154288
Bel   Binckbank Tour, Eindstand13330621074288
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Namur - Geraardsbergen129420941284
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Sanxenxo - Castro de Herville8325920940284
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Ottignies Louvain la Neuve - Houffalize1624320857282
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Tapia - Monforte de Lemos1830620841283
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Bilzen1241120823283
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Salas - Altu d'el Gamoniteiru14426720811281
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Aalter - Ardooie829420667283
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Unquera - Lagos de Covadonga13324320659282
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Essen - Hoogerheide319820526282
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Laredo - Santa Cruz de Bezana045720523282
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Lelystad - Lelystad TT040820523280
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Surhuisterveen - Dokkum037720523280
Fra   Bretagne Classic - Ouest France469320523278
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Navalmoral de la Mata - El Barraco5520020054300
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : Don Benito - Pico Villuercas1534719999300
Bel   Brussels Cycling Classic5247019984299
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Belmez - Villanueva de la Serena131019932293
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Jaen - Cordoba042119931291
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Antequera - Valdepeña de Jean11031719931288
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Roquetas de Mar - Rincon de la Victoria405819821286
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Puerto Lumbreras - Alto de Velefique7732019781291
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Santa Pola - La Manga del Mar Menor1846719704289
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Gandia - Balcon de Alicante1843819686287
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Requena - Alto la Montaña de Cuellera8025619668285
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Taracon - Albacete1527019588285
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : El Burgo de Osma - Molna de Aragon049619573283
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Santo Domingo de Silos - Pico Blanco1728119573280
Pol   Tour de Pologne, Eindstand542719556280
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Zabrze - Krakow039019551271
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Caleruega - Burgos3336319551271
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Burgos - Burgos (TT)8929819518267
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Katowice - Katowice (TT)041119429266
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Chocholow - Bielsko Biala042519429266
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Tarnow - Bukovina Resort043219429266
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Sanok - Rzeszow041719429265
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Zamosc - Przemysl043019429265
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Lublin - Chelm037119429263
Esp   Clasica San Sebastian10437819429263
Jpn   Olympische tijdrit Tokyo6555519325260
Jpn   Olympische wegrit Tokyo130422318670271
Fra   Tour de France, Eindstand139238117366273
Fra   Tour de France, Rit 21 : Chatou - Parijs8039915974239
Fra   Tour de France, Rit 20 : Libourne - St Emilion (TT)10331615894237
Fra   Tour de France, Rit 19 : Mourenx - Libourne2120015791234
Fra   Tour de France, Rit 18 : Pau - Luz Ardiden13536115770231
Fra   Tour de France, Rit 17 : Muret - St Lary Soulan13736515635232
Fra   Tour de France, Rit 16 : Pas de la Case - St Gaudens2048315498229
Fra   Tour de France, Rit 15 : Céret - Andorra2045915478229
Fra   Tour de France, Rit 14 : Carcassonne - Quillan3541315458227
Fra   Tour de France, Rit 13 : Nîmes - Carcassonne2125015423216
Fra   Tour de France, Rit 12 : St Paul Trois Ch$ateaux - Nîmes2232615402212
Fra   Tour de France, Rit 11 : Sorgues - Malaucène15031015380212
Fra   Tour de France, Rit 10 : Albertville - Valences7332615230208
Fra   Tour de France, Rit 9 : Albertville - Tignes3631015157205
Fra   Tour de France, Rit 8 : Oyonnax - Le Grand Bornand9028115121204
Fra   Tour de France, Rit 7 : Vierzon - Le Creusot988015031200
Fra   Tour de France, Rit 6 : Tours - Chateauroux3827414933209
Fra   Tour de France, Rit 5 : Changé - Laval (TT)14516614895207
Fra   Tour de France, Rit 4 : Redon - Fougères3530114750211
Fra   Tour de France, Rit 3 : Lorient - Pontivy3526814715211
Fra   Tour de France, Rit 2 : Perros-Guirec - Mûr de Bretagne20016414680209
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brest - Landerneau14639814480215
Col   Campeonato nacionale Colombia043814334212
Slo   National Championship Slovenia5438014334212
Ita   Campionato nazionale Italia048114280210
Bel   Nationaal Kampioenschap België18141114280205
Fra   Championnat national France1213714099202
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland109314087202
Ger   National Meisterschaft Deutschland4040814077203
Esp   Campeonato nacionale España046014037190
Den   Nationalt Mesterskab Danmark044114037187
Sui   Tour de Suisse, Eindstand5454814037187
Sui   Tour de Suisse, Andermatt- Andermatt305513492226
Sui   Tour de Suisse, Disentis Sedrun - Andermatt (TT)732113462228
Sui   Tour de Suisse, Fiesch - Disentis Sedrun046813389236
Sui   Tour de Suisse, Gstaad - Leukerbad5311513389234
Sui   Tour de Suisse, St Urban - Gstaad047313336237
Sui   Tour de Suisse, Lachen - Pfaffnau1845413336237
Sui   Tour de Suisse, Neuhausen am Rheinfeld - Lachen843013318234
Sui   Tour de Suisse, Frauenfeld - Frauenfeld (TT)535813310229
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand21539613305230
Fra   Critérium du Dauphiné, La Léchère les Bains - Les Gets339313090201
Bel   Dwars door het Hageland046013087201
Fra   Critérium du Dauphiné, St Martin le Vinoux - La Plagne051413087199
Fra   Critérium du Dauphiné, Loriol sur Drôme - Le Sappey en Chartreuse050313087197
Fra   Critérium du Dauphiné, St Chamond - St Vallier4526713087196
Fra   Critérium du Dauphiné, Firminy - Roche la Molière (TT)049813042197
Fra   Critérium du Dauphiné, Langeac - St Haon le Vieux1019413042187
Fra   Critérium du Dauphiné, Brioude - Saugues123513032190
Ita   Giro d'Italia, Eindstand135534013031189
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Senago - Milaan (TT)050111676163
Fra   Critérium du Dauphiné, Issoire - Issoire1014011676159
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Verbania - Valle Spluga Alpe Motta138511666160
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Abbiategrasso - Alpe di Mera12827711528167
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Rovereto - Stradella1840411400166
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Canazei - Sega di Ala5830411382165
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Sacile - Cortina d'Ampezzo12325011324158
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Grado - Gorizia1844811201157
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Cittadella - Monte Zoncolan4133211183157
Ita   Giro d'Italia, Rit 13: Ravenna - Verona8910111142155
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Siena - Bagno di Romagna1840711053161
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Perugia - Montalcino1838511035161
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : L'Aquila - Foligno1848711017161
Fra   Tro Bro Léon047410999152
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Castel di Sangro - Campo Felice9545710999151
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Foggia - Guardia Sanframondi048810904145
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Notaresco - Termoli7517010904144
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Grotte di Frassasi - Ascoli4943110829145
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Modena - Catollica11310010780146
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Piacenza - Sestola043810667152
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Biella - Canale051910667152
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Stupingi - Novara5613810667148
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Turijn - Turijn (TT)052410611154
Sui   Tour de Romandie, Eindstand5135510611146
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Fribourg - Fribourg (TT)1813710098182
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Sion - Thyon754010080186
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Estavayer - Estavayer040710005195
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : La Neuville - Saint Imier298010005192
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Aigle - Martigny112609976194
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Oron (TT)85109965193
Bel   Liège - Bastogne - Liège 7943519880204
Bel   La Flèche Wallonne 5862479086178
Ned   Amstel Gold Race 4603868500173
Bel   Brabantse Pijl2601408040131
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand6032557780145
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Ondarrea - Arrate343307177137
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Hondarribia - Ondarroa21717143125
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Gasteiz - Hondarribia42937141126
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Amurrio - Laudio/Ermualde752227137120
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten1121507062124
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zalla - Sestao312426950139
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Bilbao - Bilbao (TT)521276919139
Bel   Ronde van Vlaanderen5941796867141
ESP   GP Miguel Indurain244236273151
Bel   Dwars door Vlaanderen 2121056249125
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields4191696037148
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand4191105618171
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona23215199211
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Tarragona - Mataro103315197208
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke3063415187203
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : La Pobla de Segur - Manresa45134881189
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Ripoll - Port Ainé201914836203
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne2581324816205
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Castelldefels - Vallter 2000451914558256
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Banyoles (TT)92474513263
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella8454504258
Ita   Milano - Sanremo 6782434496258
Bel   Bredene Koksijde Classic782893818261
Bel   Danilith Nokere Koerse04793740265
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand7422933740264
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)554162998249
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelraimondo - Lido di Ferno113662943245
Fra   Paris - Nice, Eindstand794562932245
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice04902853132
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Castellato - Castelfidardo1091952853130
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Prati di Tivo564282744129
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore la Colmiane562732688120
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Monticiano - Gualdo Tadino903702632122
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Brignoles - Biot562722542119
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Vienne - Bollène61932486123
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Chiusdino1132902425145
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore564722312145
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Chalons sur Saône - Chiroubles562882256137
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Gien - Gien (TT)182672200138
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Oinville sur Montcient - Amilly332192182136
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Saint Cyr L'école - Saint Cyr L'école741172149136
Ita   GP Industria & Artigianato1301802075157
Ita   Strade Bianche646331945166
Ita   Trofeo Laigueglia1441891299199
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 2701151155207
Fra   Royal Bernard Drome Classic10218885262
Fra   Faun-Ardèche Classic24372875254
Bel   Omloop Het Nieuwsblad42485851167
UAE   UAE Tour, Eindstand40319580990
UAE   UAE Tour, Rit 7 : Yas Mall - Abu Dhabi Breakwater1830140667
UAE   UAE Tour, Rit 6 : Deira Island - Palm Jumeirah4113938858
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Fujairah Marine Club - Jebel Jais3919734763
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Al Marjan Island - Al Marjan Island3916030870
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Strata Manufactoring - Jebel Hafeet6417026977
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Al Hudayirat Island - Al Hudayirat Island16368205100
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Al Yash - Al Mirfa4125818980
Esp   Clasica de Almeria1486214878
Aus   National Championship Australia03350335


21/09/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen