Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Pletinck, Bart
Ploegnaam: Chaves Qui Rit

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianSOQ32501618
2POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD26701405
3ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAD223081023
4FRA    BARDET RomainDFP3464773
5GER    BAUHAUS PhilTBV30276306
6ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE31410496
7GBR    CAVENDISH MarkAST3968355
8MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD21296124
9CAN    GEE DerekIPT2741477
10AUS    HAIG JackTBV31271472
11AUS    HARPER ChrisJAY3076296
12NED    JAKOBSEN FabioDFP28374502
13NED    KOOIJ OlavTVL232941412
14NED    LEMMEN BartTVL2911215
15USA    MCNULTY BrandonUAD26114895
16BEL    MERLIER TimSOQ32135872
17ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelIGD27294353
18GBR    ONLEY OscarDFP22230302
19AUS    PLAPP LucasJAY24529341
20NZL    STRONG CorbinIPT24263586
21ITA    ULISSI DiegoUAD3575719
22NED    VADER MilanTVL28342336
23BEL    VAN WILDER IlanSOQ24180933
24ITA    VIVIANI EliaIGD35146289
25AUS    WELSFORD SamBOH28170636
26GBR    WILLIAMS StephenIPT2812369
27GBR    YATES AdamUAD323131951
28GBR    YATES SimonJAY324661382
29GER    ZIMMERMANN GeorgIWA2737538
30GER    ZWIEHOFF BenBOH3018459
Som: 19435


4/03/2024 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen