Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Desmet, David
Ploegnaam: T-MoLa

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianDQT294401247
2FRA    BARDET RomainDSM31133358
3COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD24323450
4NED    BOL CeesDSM2671178
5GER    BUCHMANN EmanuelBOH29333157
6FRA    DEMARE ArnaudGFC301671236
7NED    EEKHOFF NilsDSM2330245
8ITA    FORMOLO DavideUAD29144291
9BEL    GILBERT PhilippeLTS39128208
10COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresEFN24149503
11SUI    HIRSCHI MarcUAD23411826
12NED    KRUIJSWIJK StevenTJV3426057
13ESP    LANDA MEANA MikelTBV3272673
14COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelMOV2778655
15AUS    MATTHEWS MichaelBEX31172639
16NED    MOLLEMA BaukeTFS35221310
17DEN    PEDERSEN MadsTFS26301736
18GBR    PIDCOCK ThomasIGD2221857
19SLO    POGACAR TadejUAD234152044
20GER    POLITT NilsBOH2716589
21SLO    ROGLIC PrimozTJV322273004
22ESP    SOLER GIMENEZ MarcMOV2834437
23CZE    STYBAR ZdenekDQT3684245
24GBR    THOMAS GeraintIGD35151408
25BEL    VAN AERT WoutTJV273611702
26BEL    VAN AVERMAET GregACT36377503
27NED    VAN DER POEL MathieuAFC264731264
28BEL    VANMARCKE SepISN3318570
29RUS    VLASOV AleksandrAST25123977
30BEL    WELLENS TimLTS30308431
Som: 20000


16/06/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen