Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Lemahieu, Frank
Ploegnaam: Sporrewoan

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianSOQ32501618
2DEN    ASGREEN KasperSOQ29223565
3BEL    BEULLENS CÚdricLTD273283
4ITA    BUSATTO FrancescoIWA2280186
5ITA    DAINESE AlbertoTUD2627313
6BEL    DE BUYST JasperLTD315559
7BEL    DE LIE ArnaudLTD224111715
8FRA    DEMARE ArnaudARK33157743
9AUS    EWAN CalebJAY30330542
10BEL    FRETIN MilanCOF2332136
11ERI    GIRMAY HAILU BiniamIWA24461456
12FRA    GODON DorianDAT2811357
13GER    KANTER MaxAST2733157
14BEL    KIELICH TimoADC2512334
15NED    KOOIJ OlavTVL232941412
16FRA    LAPORTE ChristopheTVL321501271
17FRA    MADOUAS ValentinGFC28731068
18FRA    MARTIN GuillaumeCOF3149932
19ITA    MILAN JonathanLTK24295530
20BEL    MONIQUET SylvainLTD2612320
21DEN    PEDERSEN Casper PhillipSOQ2820275
22NZL    PITHIE LaurenceGFC2241378
23FRA    SENECHAL FlorianARK31131316
24DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK241161723
25NZL    STRONG CorbinIPT24263586
26FRA    TESSON JasonTEN264287
27BEL    VAN AERT WoutTVL305631981
28NED    VAN BAARLE DylanTVL32252423
29BEL    VERMEERSCH FlorianLTD2559922
30ITA    VIVIANI EliaIGD35146289
Som: 19677


27/02/2024 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen