Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Raeman, Steven
Ploegnaam: Het zweet van Abdel Kader Zaaf

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1DEN    ASGREEN KasperSOQ29218565
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAD223651043
3FRA    BARDET RomainDFP3454796
4COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD27333348
5ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE31409612
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD21300393
7FRA    DEMARE ArnaudARK33117798
8GBR    GEOGHEGAN HART TaoLTK29138543
9ERI    GIRMAY HAILU BiniamIWA24436514
10FRA    GREGOIRE RomainGFC2160828
11AUS    HAIG JackTBV31225509
12NED    JAKOBSEN FabioDFP28361452
13NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM2521844
14FRA    LAPORTE ChristopheTVL321851271
15FRA    MARTIN GuillaumeCOF3141962
16FRA    MARTINEZ LennyGFC21173590
17COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeBOH28354254
18NED    MOLLEMA BaukeLTK3870246
19ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelIGD27128718
20GBR    ONLEY OscarDFP22131454
21AUS    PLAPP LucasJAY24427362
22SLO    POGACAR TadejUAD262683265
23COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderMOV3443016
24ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD23128686
25FRA    SENECHAL FlorianARK3151316
26BEL    UIJTDEBROEKS CianTVL21379521
27NED    VAN BAARLE DylanTVL32249423
28BEL    VAN EETVELT LennertLTD23267447
29BEL    VAN WILDER IlanSOQ24171844
30GBR    YATES SimonJAY323561286
Som: 20906
 
Getransfereerde renners:
1FRA   ALAPHILIPPE JulianSOQ32725
2BEL   DE LIE ArnaudLTD221523
3CAN   GEE DerekIPT27477
4NED   VADER MilanTVL28329
5GBR   YATES AdamUAD322126


21/07/2024 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen