Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Van Swalm, Thomas
Ploegnaam: Faun Dr˘me pijn

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianSOQ31564375
2POR    ALMEIDA Joao Pedro GonšalvesUAD25180995
3DEN    ANDERSEN S°ren KraghADC29180357
4DEN    ASGREEN KasperSOQ28496267
5ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAD21114992
6BEL    BENOOT TiesjTJV29239543
7COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD2651810
8AUS    DENNIS RohanTJV33132342
9FRA    GAUDU DavidGFC27294700
10ERI    GIRMAY HAILU BiniamICW231681079
11FRA    GREGOIRE RomainGFC2075116
12AUS    HAIG JackTBV30225330
13NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXT2464366
14NED    KELDERMAN WilcoTJV32199364
15POL    KWIATKOWSKI MichalIGD3392277
16SUI    M─DER GinoTBV26111340
17ITA    NIZZOLO GiacomoIPT3426465
18GBR    PIDCOCK ThomasIGD24471688
19SLO    POGACAR TadejUAD253953735
20ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD22361016
21GER    SCHACHMANN MaximilianBOH29432206
22USA    SIMMONS QuinnTFS22236306
23BEL    STUYVEN JasperTFS31307444
24GBR    TULETT BenIGD2242349
25NED    VAN BAARLE DylanTJV31176656
26NED    VAN DER POEL MathieuADC285151230
27AUS    VINE JayUAD28212885
28DEN    VINGEGAARD RASMUSSEN JonasTJV271262204
29GBR    WRIGHT FredTBV24243416
30GBR    YATES SimonJAY313461113
Som: 21166
 
Getransfereerde renners:
1ESP   BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloTBV331576
2GBR   HAYTER EthanIGD25999
3SUI   HIRSCHI MarcUAD25831
4AUS   MATTHEWS MichaelJAY331299
5AUS   PLAPP LucasIGD23488


10/06/2023 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen