Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Van Swalm, Thomas
Ploegnaam: Milan I'm your Vader

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianSOQ32401725
2POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD26921312
3NED    ARENSMAN ThymenIGD25338326
4ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAD223651043
5COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD27333348
6ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE31409612
7FRA    COSNEFROY BenoîtDAT2995592
8MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD21300393
9FRA    GREGOIRE RomainGFC2160828
10NOR    HAGENES Per StrandTVL2162313
11COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresBOH2765397
12NED    JAKOBSEN FabioDFP28361452
13USA    JORGENSON MatteoTVL25123716
14FRA    LAPORTE ChristopheTVL321851271
15FRA    LOUVEL MatisARK2510271
16COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeBOH28354254
17DEN    PEDERSEN MadsLTK292102192
18ITA    PICCOLO AndreaEFE2315104
19GBR    PIDCOCK ThomasIGD25221874
20AUS    PLAPP LucasJAY24427362
21SLO    POGACAR TadejUAD262683265
22COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderMOV3443016
23ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD23128686
24NOR    STAUNE-MITTET JohannesTVL22161113
25NZL    STRONG CorbinIPT24152684
26GBR    TARLING JoshuaIGD20135530
27BEL    TEUNS DylanIPT3275370
28ITA    TIBERI AntonioTBV23152237
29BEL    UIJTDEBROEKS CianTVL21379521
30AUS    WELSFORD SamBOH28135782
Som: 20589
 
Getransfereerde renners:
1BEL   DE LIE ArnaudLTD221523
2ERI   GIRMAY HAILU BiniamIWA24514
3NED   VADER MilanTVL28329
4GBR   YATES AdamUAD322126
5GBR   YATES SimonJAY321286


13/06/2024 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen