Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Ghekiere, Jozef
Ploegnaam: Najobo team

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1BEL    BENOOT TiesjTJV28185539
2POR    COSTA Rui Alberto FariaUAD369445
3BEL    DECLERCQ BenjaminARK28354
4BEL    DEWULF StanACT2519430
5AUS    EWAN CalebLTS28506559
6DEN    FUGLSANG JakobISN37194491
7BEL    GOOSSENS KobeIWG2642199
8NED    GROENEWEGEN DylanBEX29469340
9AUS    GROVES KadenBEX2416111
10COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresBOH25221489
11AUS    HINDLEY JaiBOH26223201
12NED    JAKOBSEN FabioQST26433876
13GER    KANTER MaxMOV251979
14FRA    LAFAY VictorCOF263242
15BEL    LAMPAERT YvesQST3184739
16FRA    MARTIN GuillaumeCOF29691006
17BEL    MERLIER TimAFC30571173
18DEN    PEDERSEN MadsTFS27238539
19BEL    PHILIPSEN JasperAFC241191474
20GBR    PIDCOCK ThomasIGD23432651
21SLO    POGACAR TadejUAD243403648
22GER    SCHWARZMANN MichaelLTS31336
23GBR    STEWART JakeGFC2326100
24BEL    STUYVEN JasperTFS30601164
25BEL    THIJSSEN GerbenIWG2411122
26ned    VADER MilanTJV26480
27BEL    VAN AERT WoutTJV284202960
28NED    VAN DER POEL MathieuAFC27121466
29BEL    VERMEERSCH FlorianLTS23209316
30RUS    VLASOV AleksandrBOH262371093
Som: 21542
 
Getransfereerde renners:
1BEL   ALLEGAERT PietCOF27401
2DEN   HINDSGAUL MADSEN JacobUXT22164
3BEL   MEEUS JordiBOH24540
4FRA   PARET-PEINTRE AurélienACT26537
5ITA   VIVIANI EliaIGD33725


5/10/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen