Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Porrez, Joren
Ploegnaam: Racing Rats

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    ACKERMANN PascalBOH27142741
2FRA    ALAPHILIPPE JulianDQT294781356
3DEN    ANDERSEN Søren KraghDSM27153570
4BEL    BENOOT TiesjDSM27190570
5COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD24420400
6FRA    DEMARE ArnaudGFC301171234
7COL    HODEG CHAGUI Alvaro JoseDQT251779
8GER    KÄMNA LennardBOH2542360
9USA    KUSS SeppTJV27108409
10KAZ    LUTSENKO AlexeyAST29219139
11BEL    MERLIER TimAFC2939458
12DEN    PEDERSEN MadsTFS26300824
13GBR    PIDCOCK ThomasIGD22308128
14FRA    PINOT ThibautGFC31105558
15SLO    POGACAR TadejUAD234411927
16GER    POLITT NilsBOH27178226
17COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderARK3196405
18SVK    SAGAN PeterBOH31204739
19GER    SCHACHMANN MaximilianBOH27120821
20USA    SIMMONS QuinnTFS2035239
21RUS    SIVAKOV PavelIGD24104225
22BEL    STUYVEN JasperTFS29183280
23BEL    TEUNS DylanTBV29168211
24ITA    TRENTIN MatteoUAD32176396
25BEL    VAN AERT WoutTJV274881672
26BEL    VAN AVERMAET GregACT36371533
27NED    VAN DER POEL MathieuAFC264951316
28BEL    VANSEVENANT MauriDQT227165
29RUS    VLASOV AleksandrAST25165920
30GBR    YATES SimonBEX29179542
Som: 18343
 
Getransfereerde renners:
1SUI   HIRSCHI MarcUAD23826
2COL   MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeIGD25523
3AUS   MEYER CameronBEX33150
4ITA   ROSA DiegoARK32102
5NED   TEUNISSEN MikeTJV29110


19/10/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen