Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   MariŽn, JoŽl
Ploegnaam: stofwolk

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianSOQ31564375
2POR    ALMEIDA Joao Pedro GonÁalvesUAD25180995
3DEN    ASGREEN KasperSOQ28496267
4ITA    BALLERINI DavideSOQ2951262
5BEL    BENOOT TiesjTJV29239543
6COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD2651810
7GER    BUCHMANN EmanuelBOH31142342
8ITA    COVI AlessandroUAD2551273
9BEL    DE LIE ArnaudLTD212281609
10AUS    EWAN CalebLTD29443632
11COL    GAVIRIA RENDON FernandoMOV2950411
12COL    HODEG CHAGUI Alvaro JoseUAD27600
13NED    JAKOBSEN FabioSOQ27180818
14LUX    JUNGELS BobBOH3142464
15BEL    MEEUS JordiBOH25242619
16GBR    PIDCOCK ThomasIGD24471688
17SLO    POGACAR TadejUAD253953735
18SVK    SAGAN PeterTEN33100422
19FRA    SENECHAL FlorianSOQ3053476
20USA    SHEFFIELD MagnusIGD21170739
21USA    SIMMONS QuinnTFS22236306
22COL    SOSA CUERVO Ivan RamiroMOV267516
23CZE    STYBAR ZdenekJAY3847140
24GBR    TULETT BenIGD2242349
25BEL    UIJTDEBROEKS CianBOH20177306
26BEL    VAN AERT WoutTJV293582810
27BEL    VAN AVERMAET GregACT3824601
28NED    VAN DER POEL MathieuADC285151230
29BEL    VANMARCKE SepIPT35105254
30GBR    WRIGHT FredTBV24243416
Som: 20608


10/06/2023 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen