Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Hellemans, Koen
Ploegnaam: Yabiru Forever

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianSOQ31564375
2DEN    ASGREEN KasperSOQ28496267
3BEL    BENOOT TiesjTJV29239543
4COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD2651810
5ITA    BETTIOL AlbertoEFE30124563
6ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloTBV33861576
7FRA    BOUHANNI NacerARK3333270
8ITA    CATTANEO MattiaSOQ3389117
9ITA    COVI AlessandroUAD2551273
10BEL    DE LIE ArnaudLTD212281609
11NOR    FOSS Tobias SvendsenTJV2681469
12AUS    GROVES KadenADC25169438
13GER    HEIDUK KimIGD23642
14FRA    LAFAY VictorCOF2717334
15BEL    MEEUS JordiBOH25242619
16ITA    MOSCON GianniAST2925761
17FRA    PENHO╦T PaulGFC2223186
18GBR    PIDCOCK ThomasIGD24471688
19SLO    POGACAR TadejUAD253953735
20SLO    ROGLIC PrimozTJV341691240
21GER    SCHACHMANN MaximilianBOH29432206
22USA    SHEFFIELD MagnusIGD21170739
23USA    SIMMONS QuinnTFS22236306
24BEL    STUYVEN JasperTFS31307444
25CZE    STYBAR ZdenekJAY3847140
26BEL    VAN AERT WoutTJV293582810
27NED    VAN BAARLE DylanTJV31176656
28NED    VAN DER POEL MathieuADC285151230
29GBR    WRIGHT FredTBV24243416
30GBR    YATES SimonJAY313461113
Som: 21475
 
Getransfereerde renners:
1AUS   EWAN CalebLTD29632
2GBR   HAYTER EthanIGD25999
3SUI   HIRSCHI MarcUAD25831
4AUS   MATTHEWS MichaelJAY331299
5AUS   VINE JayUAD28885


22/03/2023 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen