Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   BeliŽn, Tim
Ploegnaam: The adventure of cycLINK

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianSOQ32361557
2NED    ARENSMAN ThymenIGD25347423
3DEN    ASGREEN KasperSOQ29171602
4ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAD224471702
5GER    BAUHAUS PhilTBV30257290
6IRL    BENNETT SamDAT3475242
7COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD27378533
8ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE31421638
9FRA    COSNEFROY BenoÓtDAT29120656
10BEL    DE PLUS LaurensIGD2959252
11MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD21307564
12BEL    EVENEPOEL RemcoSOQ244303313
13FRA    GAUDU DavidGFC28224391
14ERI    GIRMAY HAILU BiniamIWA24332490
15USA    JORGENSON MatteoTVL25367947
16COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeBOH28381247
17ESP    MAS NICOLAU EnricMOV29204567
18AUS    MATTHEWS MichaelJAY34101674
19ITA    MILAN JonathanLTK24377671
20SLO    MOHORIC MatejTBV301261327
21ITA    MOSCON GianniSOQ3018080
22ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelIGD2776713
23AUS    PLAPP LucasJAY24411370
24SLO    POGACAR TadejUAD262163003
25COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderMOV3443916
26USA    SHEFFIELD MagnusIGD2290429
27NZL    STRONG CorbinIPT24113738
28NED    VADER MilanTVL28157324
29NED    VAN DER POEL MathieuADC295781556
30AUS    WELSFORD SamBOH28133591
Som: 22906
 
Getransfereerde renners:
1BEL   DE LIE ArnaudLTD221511
2FRA   DEMARE ArnaudARK33800
3NZL   FISHER-BLACK FinnUAD23502
4USA   MCNULTY BrandonUAD261292
5BEL   VAN AERT WoutTVL302155


21/04/2024 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen