Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Dereepere, Johan
Ploegnaam: Jaimeconte

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    ACKERMANN PascalBOH27115570
2FRA    ALAPHILIPPE JulianDQT294791300
3BEL    BENOOT TiesjDSM27194320
4BEL    CLAEYS DimitriTQA342174
5BEL    DE GENDT AiméIWG276235
6GER    DEGENKOLB JohnLTS3251382
7FRA    DEMARE ArnaudGFC30551263
8AUS    EWAN CalebLTS27245758
9DEN    FUGLSANG JakobAST362061035
10SUI    HIRSCHI MarcUAD23279826
11NOR    KRISTOFF AlexanderUAD34144363
12POL    KWIATKOWSKI MichalIGD3155678
13BEL    LAMPAERT YvesDQT3082532
14BEL    MERLIER TimAFC2944695
15IRL    MULLEN RyanTFS27249
16BEL    NAESEN OliverACT31238293
17BEL    PHILIPSEN JasperAFC23108549
18SVK    SAGAN PeterBOH31226698
19GER    SCHACHMANN MaximilianBOH27319650
20FRA    SENECHAL FlorianDQT2843827
21BEL    STUYVEN JasperTFS29179492
22BEL    TEUNS DylanTBV29165213
23ITA    TRENTIN MatteoUAD32153447
24BEL    VAN AERT WoutTJV274911862
25BEL    VAN AVERMAET GregACT36361472
26NED    VAN DER POEL MathieuAFC263181655
27BEL    VANMARCKE SepISN33124201
28RUS    VLASOV AleksandrAST25161973
29GER    WALSCHEID MaximilianTQA285190
30BEL    WELLENS TimLTS30201664
Som: 19366


7/12/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen