Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ger   Hettwer, Matthias
Ploegnaam: Daar gaat de tank

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    ARENSMAN ThymenIGD25347423
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAD224471702
3ITA    BAGIOLI AndreaLTK2575696
4ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE31421638
5AUS    EWAN CalebJAY30249397
6NZL    FISHER-BLACK FinnUAD2378502
7NOR    FOSS Tobias SvendsenIGD2795144
8NOR    HAGENES Per StrandTVL2146313
9GBR    HAYTER EthanIGD26110445
10DEN    HONORE Mikkel Fr°lichEFE2712119
11FRA    LAURANCE AxelADC2370224
12ESP    MAS NICOLAU EnricMOV29204567
13AUS    MATTHEWS MichaelJAY34101674
14BEL    MERLIER TimSOQ32209883
15ITA    MILAN JonathanLTK24377671
16GBR    ONLEY OscarDFP22132449
17GBR    PIDCOCK ThomasIGD25356866
18AUS    PLAPP LucasJAY24411370
19ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD23140683
20SLO    ROGLIC PrimozBOH35462327
21USA    SHEFFIELD MagnusIGD2290429
22DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK242861793
23GBR    TARLING JoshuaIGD20144557
24ITA    TIBERI AntonioTBV23192178
25GBR    TURNER BenIGD2519248
26NED    VAN DER POEL MathieuADC295781556
27BEL    VANHOUCKE HarmLTD271326
28FRA    VAUQUELIN KÚvinARK2331534
29RUS    VLASOV AleksandrBOH281831163
30GBR    YATES SimonJAY323201121
Som: 20498
 
Getransfereerde renners:
1ITA   BALLERINI DavideAST30128
2BEL   DE LIE ArnaudLTD221511
3ERI   GIRMAY HAILU BiniamIWA24490
4NED   VADER MilanTVL28324
5BEL   VAN AERT WoutTVL302155


25/06/2024 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen