Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ger   Hettwer, Matthias
Ploegnaam: Daar gaat de tank

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianSOQ31548551
2POR    ALMEIDA Joao Pedro GonšalvesUAD251911021
3DEN    ASGREEN KasperSOQ28492160
4ITA    BAGIOLI AndreaSOQ2465395
5COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD2651910
6COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV2430567
7BEL    EVENEPOEL RemcoSOQ231883057
8AUS    EWAN CalebLTD29365612
9NOR    FOSS Tobias SvendsenTJV2689494
10AUS    HAIG JackTBV30250288
11DEN    HONORE Mikkel Fr°lichEFE26135386
12NED    JAKOBSEN FabioSOQ27159716
13DEN    KRON Andreas LorentzLTD2540438
14SUI    M─DER GinoTBV26140457
15ITA    MILAN JonathanTBV23104264
16GBR    ONLEY OscarDSM2126195
17ITA    PICCOLO AndreaEFE2226532
18GBR    PIDCOCK ThomasIGD24471964
19GER    SCHACHMANN MaximilianBOH29427206
20NED    SCHELLING IdeBOH25113119
21SUI    SCHMID MauroSOQ2444765
22USA    SHEFFIELD MagnusIGD21115790
23GBR    TURNER BenjaminIGD2431480
24BEL    VAN AERT WoutTJV294462459
25NED    VAN DER POEL MathieuADC285341394
26AUS    VINE JayUAD28153885
27CAN    WOODS MichaelIPT3762468
28GBR    WRIGHT FredTBV24210411
29GBR    YATES AdamUAD31148904
30GBR    YATES SimonJAY31327995
Som: 20983


10/06/2023 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen