Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Deldaele, Vincent
Ploegnaam: Aqua & Mattone

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD26601089
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAD223641983
3COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD27371722
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV2532696
5ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE31430655
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD21289711
7BEL    EVENEPOEL RemcoSOQ243082687
8AUT    GALL FelixDAT2662909
9FRA    GAUDU DavidGFC28225412
10GBR    GEOGHEGAN HART TaoLTK2921082
11AUS    HAIG JackTBV31128339
12AUS    HINDLEY JaiBOH28143891
13GBR    KNOX JamesSOQ296102
14ESP    LOPEZ PEREZ Juan PedroLTK27136365
15FRA    MARTINEZ LennyGFC211661019
16COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeBOH28445242
17ESP    MAS NICOLAU EnricMOV29222543
18GBR    ONLEY OscarDFP2294527
19GBR    PIDCOCK ThomasIGD25301843
20AUS    PLAPP LucasJAY24416370
21GBR    POOLE MaxDFP2161423
22COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderMOV3444516
23ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD23243891
24SLO    ROGLIC PrimozBOH35571919
25ITA    TIBERI AntonioTBV23377400
26BEL    UIJTDEBROEKS CianTVL21424598
27BEL    VAN EETVELT LennertLTD23137685
28BEL    VANHOUCKE HarmLTD2714110
29ESP    VERONA QUINTANILLA CarlosLTK327170
30GBR    YATES SimonJAY322661062
Som: 21461
 
Getransfereerde renners:
1ESP   BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloTBV341106
2GER   BUCHMANN EmanuelBOH32275
3GBR   HAYTER LeoIGD2342
4NOR   TRAEEN TorsteinTBV29216
5DEN   VINGEGAARD RASMUSSEN JonasTVL282971


13/06/2024 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen