Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   De Heer, Marijn
Ploegnaam: Ministry of Silly Riders

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonšalvesUAD244201604
2DEN    ASGREEN KasperQST2759749
3ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAD20322446
4ITA    BAGIOLI AndreaQST2395255
5ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioIGD294551552
6ITA    CICCONE GiulioTFS28267408
7AUS    EWAN CalebLTS28505472
8NOR    FOSS Tobias SvendsenTJV25132362
9ITA    GANNA FilippoIGD2659864
10ERI    GIRMAY HAILU BiniamIWG22179716
11NED    GROENEWEGEN DylanBEX29434408
12AUS    HINDLEY JaiBOH26239363
13NED    JAKOBSEN FabioQST26335943
14NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXT2381437
15LUX    JUNGELS BobACT3017377
16GER    K─MNA LennardBOH26226184
17COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeIGD262281182
18ITA    MOSCON GianniAST2845388
19ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelIGD2569191
20DEN    PEDERSEN MadsTFS27152850
21GBR    PIDCOCK ThomasIGD23372420
22AUS    PLAPP LucasIGD22107166
23SLO    POGACAR TadejUAD242463520
24SUI    SCHMID MauroQST2318235
25COL    SOSA CUERVO Ivan RamiroMOV25183133
26ned    VADER MilanTJV26255
27BEL    VAN AERT WoutTJV282022456
28NED    VAN DER POEL MathieuAFC274801380
29BEL    VAN WILDER IlanQST22137170
30GBR    YATES SimonBEX30430922
Som: 21858
 
Getransfereerde renners:
1BEL   BENOOT TiesjTJV28573
2COL   HIGUITA GARCIA Sergio AndresBOH25895
3SUI   HIRSCHI MarcUAD24805
4ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD21510
5SLO   ROGLIC PrimozTJV332454


29/09/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen