Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van Rijckevorsel, Ad
Ploegnaam: Poupoulair en Buitenaerts

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    ABERASTURI IZAGA JonCJR3215283
2FRA    ALAPHILIPPE JulianDQT294421506
3ITA    BALLERINI DavideDQT2737567
4GER    BAUHAUS PhilTBV279185
5NED    BOL CeesDSM2653163
6FRA    BOUHANNI NacerARK3118605
7ITA    CIMOLAI DavideISN3221207
8ITA    COLBRELLI SonnyTBV31144977
9FRA    COQUARD BryanBBK2919269
10ITA    DAINESE AlbertoDSM23955
11FRA    DEMARE ArnaudGFC30180976
12COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAD2764372
13GER    GREIPEL AndréISN3916239
14NED    JAKOBSEN FabioDQT2515895
15GER    KANTER MaxDSM244117
16NOR    KRISTOFF AlexanderUAD34113221
17FRA    LAPORTE ChristopheCOF2948603
18AUS    MATTHEWS MichaelBEX312271000
19COL    MOLANO BENAVIDES Juan SebastianUAD271548
20ITA    MOSCHETTI MatteoTFS2518167
21ITA    NIZZOLO GiacomoTQA3267843
22ITA    PASQUALON AndreaIWG3310356
23DEN    PEDERSEN MadsTFS2682578
24BEL    PHILIPSEN JasperAFC231621168
25SVK    SAGAN PeterBOH31315677
26BEL    STUYVEN JasperTFS29116672
27ITA    TRENTIN MatteoUAD3299474
28BEL    VAN AERT WoutTJV274562664
29NED    VAN DER POEL MathieuAFC262771649
30ITA    VENDRAME AndreaACT2713250
Som: 17986
 
Getransfereerde renners:
1IRL   BENNETT SamDQT31733
2NZL   BEVIN PatrickISN30189
3GBR   CAVENDISH MarkDQT36813
4AUS   EWAN CalebLTS27525
5BEL   MERLIER TimAFC291000


24/10/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen