Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van Rijckevorsel, Ad
Ploegnaam: Een kat na de castratie Nibali

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianSOQ31520492
2POR    ALMEIDA Joao Pedro GonšalvesUAD253871619
3DEN    ASGREEN KasperSOQ28438482
4ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAD214811045
5COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD26527247
6ITA    BETTIOL AlbertoEFE3067536
7ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE30183592
8GBR    CARTHY HughEFE29145451
9BEL    EVENEPOEL RemcoSOQ235203208
10NOR    FOSS Tobias SvendsenTJV2665251
11FRA    GAUDU DavidGFC27334950
12AUS    GROVES KadenADC25240517
13AUS    HAIG JackTBV30299462
14IRL    HEALY BenEFE2344984
15DEN    HONORE Mikkel Fr°lichEFE2683276
16NED    JAKOBSEN FabioSOQ27201641
17NED    KELDERMAN WilcoTJV32184423
18ESP    LAZKANO LOPEZ OierMOV247579
19ESP    MAS NICOLAU EnricMOV283661296
20DEN    PEDERSEN MadsTFS281791756
21GBR    PIDCOCK ThomasIGD241431029
22SLO    ROGLIC PrimozTJV345171849
23GER    SCHACHMANN MaximilianBOH29389144
24BEL    STUYVEN JasperTFS31229523
25GBR    THOMAS GeraintIGD37274773
26BEL    VAN AERT WoutTJV291882072
27RUS    VLASOV AleksandrBOH27418410
28BEL    WELLENS TimUAD32118264
29GBR    WRIGHT FredTBV24194478
30GBR    YATES AdamUAD31701923
Som: 26272
 
Getransfereerde renners:
1AUS   EWAN CalebLTD29811
2AUS   HINDLEY JaiBOH271020
3SLO   POGACAR TadejUAD253815
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasTFS231659
5NED   VAN DER POEL MathieuADC281740


23/09/2023 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen