Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Hessel, Detlev
Ploegnaam: Hesselaar

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonšalvesUAD253871619
2NED    ARENSMAN ThymenIGD24120643
3DEN    ASGREEN KasperSOQ28438482
4ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAD214811045
5ITA    BAGIOLI AndreaSOQ2457526
6COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD26527247
7ITA    CATTANEO MattiaSOQ3378297
8BEL    EVENEPOEL RemcoSOQ235203208
9AUT    GALL FelixACT2522940
10FRA    GAUDU DavidGFC27334950
11AUS    GROVES KadenADC25240517
12BEL    HERMANS QuintenADC2844309
13USA    JORGENSON MatteoMOV24141807
14GER    K─MNA LennardBOH27163459
15POL    KWIATKOWSKI MichalIGD33102389
16ITA    MILAN JonathanTBV2390545
17ITA    MOSCON GianniAST2923776
18GBR    PIDCOCK ThomasIGD241431029
19ESP    RODRIGUEZ MARTIN CristianARK283356
20SLO    ROGLIC PrimozTJV345171849
21ESP    SOLER GIMENEZ MarcUAD3053420
22AUS    STORER MichaelGFC2649275
23COL    TEJADA CANACUE Harold AlfonsoAST268182
24BEL    VAN AERT WoutTJV291882072
25BEL    VAN WILDER IlanSOQ2344669
26AUS    VINE JayUAD28123799
27DEN    VINGEGAARD RASMUSSEN JonasTJV275032673
28RUS    VLASOV AleksandrBOH27418410
29BEL    WELLENS TimUAD32118264
30GBR    YATES SimonJAY312361062
Som: 25119
 
Getransfereerde renners:
1AUS   HINDLEY JaiBOH271020
2SUI   M─DER GinoTBV26273
3SLO   POGACAR TadejUAD253815
4NED   VAN DER POEL MathieuADC281740
5BEL   VAN DER SANDE ToshTJV3360


24/09/2023 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen