Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Heslinga, Richard
Ploegnaam: Bork on Top

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
4ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloTBV3627595
5GER    BRENNER MarcoTUD2449689
6COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
7FRA    DELBOVE JorisTEN261466
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
10NOR    FOSS Tobias SvendsenIGD2913269
11AUT    GALL FelixDCT284051454
12IRL    HEALY BenEFE26181539
13ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
16AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
22ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
23CZE    VACEK MathiasLTK24153712
24HUN    VALTER AttilaTBV2851130
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
27NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 24223
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2AUS   DINHAM MatthewTPP2695
3GBR   KNOX JamesTPP3130
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5FRA   ZINGLE AxelTVL28187


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen