Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Hesseling, Yanto
Ploegnaam: De Groningse Mollemalers

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7BEL    FRETIN MilanCOF25109533
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9IRL    HEALY BenEFE26181539
10NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
11USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
12DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
13COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
14SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
17AUS    PLOWRIGHT JensenAPT2642179
18SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
21BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
22BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
23NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
24NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
27BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
28BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
29DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
30ITA    ZAMBANINI EdoardoTBV2525400
Som: 28483
 
Getransfereerde renners:
1AUS   EDDY PatrickBRE24259
2NED   JAKOBSEN FabioTPP3010
3FRA   MARTINEZ LennyTBV231531
4ESP   PARRA CUERDA Jose FelixCJR29192
5SLO   POGACAR TadejUAD285256


1/11/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen