Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Cloesen, Stefan
Ploegnaam: Family first

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    ARTZ HuubLOI249250
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3NZL    BENNETT GeorgeNSN3611240
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5BEL    CAMPENAERTS VictorTVL358122
6ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
7ITA    DAINESE AlbertoSOQ2855165
8MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
9BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
10AUS    GROVES KadenAPT2814310
11AUS    HAIG JackIGD3365137
12AUS    HINDLEY JaiRBH3050680
13NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
14ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
15FRA    LAPEIRA PaulDCT2641833
16SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
17BEL    NYS ThibauLTK24153160
18ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
23BEL    SLOCK LiamLOI263280
24BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29BEL    WELLENS TimUAD3532454
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 23798
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2CAN   GEE-WEST DerekLTK29588
3SUI   KÜNG StefanTUD33288
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5BEL   VERMEERSCH GianniRBH34369


6/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen