Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Stragier, Kevin
Ploegnaam: Great wheels of fire

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3GER    BRENNER MarcoTUD2449689
4NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
5AUT    GALL FelixDCT284051454
6NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
7NED    KOOIJ OlavDCT25271771
8BEL    LECERF William JuniorSOQ2417201
9FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
10COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
11ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
12BEL    MERLIER TimSOQ34198900
13ITA    MILAN JonathanLTK2676980
14POR    MORGADO Antonio TomasUAD2253631
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
17SLO    POGACAR TadejUAD281235256
18ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
21BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
22CZE    VACEK MathiasLTK24153712
23NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
24NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
27BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
28RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 25522


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen