Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Lievens, Joost
Ploegnaam: Bigmouth strikes again

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4ESP    CANAL BLANCO CarlosMOV252418
5ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7AUS    GROVES KadenAPT2814310
8SUI    HIRSCHI MarcTUD2841536
9NED    KOOIJ OlavDCT25271771
10BEL    MERLIER TimSOQ34198900
11BEL    NYS ThibauLTK24153160
12GBR    ONLEY OscarIGD24424626
13DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
14ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
15GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
16ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
17ITA    SCARONI ChristianXAT29611463
18FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
19USA    SHEFFIELD MagnusIGD2434278
20GBR    TULETT BenTVL2545586
21GBR    TURNER BenIGD2731211
22DEN    VALGREN HUNDAHL MichaelEFE3428309
23BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
24NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
27BEL    VANSEVENANT MauriSOQ2722315
28BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
Som: 22948
 
Getransfereerde renners:
1NED   JAKOBSEN FabioTPP3010
2COL   MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30355
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4ESP   ROMO OLIVER JavierMOV27203
5BEL   TEUNS DylanCOF34234


1/11/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen