Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Debruyne, Ward
Ploegnaam: Amarillo

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloTBV3627595
4FRA    BISIAUX LéoDCT2167539
5ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
6ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
7FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9ITA    FORTUNATO LorenzoXAT3015256
10AUT    GALL FelixDCT284051454
11IRL    HEALY BenEFE26181539
12FRA    MARTIN GUYONNET GuillaumeGFC3319391
13COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
16ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
17BEL    NYS ThibauLTK24153160
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20USA    RICCITELLO MatthewDCT2452591
21SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
24BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
27AUS    VINE JayUAD3144786
28RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
29GBR    YATES AdamUAD34122736
30ITA    ZANA FilippoSOQ2743623
Som: 25329
 
Getransfereerde renners:
1ESP   LANDA MEANA MikelSOQ37219
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5ESP   SOLER GIMENEZ MarcUAD33212


30/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen