Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Pletinck, Bart
Ploegnaam: Chaves Qui Rit

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
3NOR    BLIKRA Erlend JordbrekkUXM2930257
4POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
5NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
6BEL    FRETIN MilanCOF25109533
7NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
8NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
9USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
10NED    KELDERMAN WilcoTVL3523241
11NED    KOOIJ OlavDCT25271771
12DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
13USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
14FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
15BEL    MEEUS JordiRBH28581109
16BEL    MERLIER TimSOQ34198900
17ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21AUS    PLOWRIGHT JensenAPT2642179
22ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
25AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
29BEL    WELLENS TimUAD3532454
30AUS    WELSFORD SamIGD30111254
Som: 21387
 
Getransfereerde renners:
1AUS   CHAMBERLAIN OscarDCT21146
2AUS   EDDY PatrickBRE24259
3FRA   GAUDU DavidGFC3069
4ESP   LANDA MEANA MikelSOQ37219
5SLO   POGACAR TadejUAD285256


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen