Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Borglevens, Kristof
Ploegnaam: Borgeni

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2GER    BRENNER MarcoTUD2449689
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
9SUI    HIRSCHI MarcTUD2841536
10NED    KOOIJ OlavDCT25271771
11FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
12FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
13FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
14COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
15ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
16GBR    ONLEY OscarIGD24424626
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
21ITA    SCARONI ChristianXAT29611463
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
24BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
29RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 32590
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2DEN   PEDERSEN MadsLTK31880
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


5/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen