Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Plancke, Yves
Ploegnaam: Mystery Sabres

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    ARANBURU DEVA AlexanderCOF31131033
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3ESP    BARCELO ARAGON FernandoCJR302206
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5FRA    BURGAUDEAU MathieuTEN281159
6ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
7DEN    CORT NIELSEN MagnusUXM3341378
8NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
9MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
10POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
11BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
12FRA    GAUDU DavidGFC3015769
13FRA    GAUTHERAT PierreDCT2327291
14AUS    GILMORE BradyNSN2519297
15IRL    HEALY BenEFE26181539
16BEL    HERMANS QuintenPQT317622
17FRA    JEANNIERE EmilienTEN288452
18NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
19USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
20DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
21FRA    LAPEIRA PaulDCT2641833
22FRA    LAURANCE AxelIGD2540401
23ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
24GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
25FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
26USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
30BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
Som: 25053
 
Getransfereerde renners:
1FRA   BARRE LouisTVL26421
2FRA   COSNEFROY BenoitUAD311084
3FRA   GODON DorianIGD30904
4FRA   GREGOIRE RomainGFC231305
5FRA   MARTINEZ LennyTBV231531


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen