Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Prevot, Jerome
Ploegnaam: Fine young cannibals

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
4BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
5AUT    GALL FelixDCT284051454
6FRA    GAUDU DavidGFC3015769
7AUS    GROVES KadenAPT2814310
8AUS    HAIG JackIGD3365137
9NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
10NED    KOOIJ OlavDCT25271771
11FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
12COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
13USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
14ITA    MOZZATO LucaTUD2827444
15BEL    NYS ThibauLTK24153160
16AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20ITA    PIGANZOLI DavideTVL2455623
21GBR    POOLE MaxTPP231860
22ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 26893
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2ESP   LANDA MEANA MikelSOQ37219
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4GBR   STEWART JakeNSN2775
5DEN   WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK20351


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen