Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   De Moor, Dick
Ploegnaam: Winnen

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
2NED    ARTZ HuubLOI249250
3DEN    ASGREEN KasperEFE3131162
4BEL    CAMPENAERTS VictorTVL358122
5ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
6FRA    CHAMPOUSSIN ClémentXAT2818400
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8ITA    GANNA FilippoIGD3072649
9FRA    GAUDU DavidGFC3015769
10CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
11AUS    HARPER ChrisPQT327263
12IRL    HEALY BenEFE26181539
13NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
14NED    KELDERMAN WilcoTVL3523241
15ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
16GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
17FRA    MARTIN GUYONNET GuillaumeGFC3319391
18ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
19ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
20NOR    NORDHAGEN JørgenTVL2155526
21AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
22GBR    ONLEY OscarIGD24424626
23SLO    POGACAR TadejUAD281235256
24ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
25BEL    TEUNS DylanCOF3422234
26NOR    TRAEEN TorsteinUXM313105
27HUN    VALTER AttilaTBV2851130
28RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 20598


18/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen