Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Eeckhaut, Dimitri
Ploegnaam: Golden Boys

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6AUT    GALL FelixDCT284051454
7IRL    HEALY BenEFE26181539
8USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
9NED    KOOIJ OlavDCT25271771
10ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
11FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
12BEL    MERLIER TimSOQ34198900
13AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
14GBR    ONLEY OscarIGD24424626
15DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
16ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
17GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
18AUS    PLAPP LucasJAY2645755
19GBR    POOLE MaxTPP231860
20ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
21SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23BEL    SENTJENS SenteAPT214165
24BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
25ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 28738
 
Getransfereerde renners:
1COL   BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD29760
2ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4AUS   VINE JayUAD31786
5NED   ZIJLAARD MaikelTUD2759


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen