Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Delaere, Larry
Ploegnaam: Arroyo de la Miel

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    BISIAUX LéoDCT2167539
2ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
3MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
4BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
5AUT    GALL FelixDCT284051454
6AUS    HINDLEY JaiRBH3050680
7GBR    HOBBS NoahEFE2234279
8NED    KOOIJ OlavDCT25271771
9ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
10ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
11BEL    MERLIER TimSOQ34198900
12SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
13NOR    NORDHAGEN JørgenTVL2155526
14SLO    OMRZEL JakobTBV2023657
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
17DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20LAT    SKUJINS TomsLTK356448
21GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
22ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
23BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
24NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
27BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
28BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
29BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 26550
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2CAN   GEE-WEST DerekLTK29588
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5BEL   STUYVEN JasperSOQ34697


1/11/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen