Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Valkiers, Karl
Ploegnaam: Dieetiem

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3FRA    BISIAUX LéoDCT2167539
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6AUT    GALL FelixDCT284051454
7FRA    GAUDU DavidGFC3015769
8NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
9NED    KOOIJ OlavDCT25271771
10DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
11ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
12BEL    MERLIER TimSOQ34198900
13BEL    NYS ThibauLTK24153160
14GBR    ONLEY OscarIGD24424626
15DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
16ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
17BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19GBR    POOLE MaxTPP231860
20ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
21SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
22ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
25ESP    TORRES ARIAS PabloUAD2151188
26BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
27BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
28NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
29BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 28082
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2GER   LIPOWITZ FlorianRBH261027
3FRA   MAGNIER PaulSOQ221412
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


31/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen