Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Schuermans, Nick
Ploegnaam: De rob en de rover

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8IRL    HEALY BenEFE26181539
9USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
10ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
11GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
12FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
13COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15BEL    MERLIER TimSOQ34198900
16BEL    NYS ThibauLTK24153160
17AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
20ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
21GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
22USA    RICCITELLO MatthewDCT2452591
23SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
24FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
25ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
28NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
29BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 29834
 
Getransfereerde renners:
1SLO   POGACAR TadejUAD285256
2ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
3ESP   ROMO OLIVER JavierMOV27203
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen