Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Rébérez, Dominic
Ploegnaam: Defdamesdompi

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
3MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
4AUS    DINHAM MatthewTPP262795
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6AUT    GALL FelixDCT284051454
7FRA    GAUDU DavidGFC3015769
8FRA    GREGOIRE RomainGFC23541305
9IRL    HEALY BenEFE26181539
10DEN    HONORE Mikkel FrølichEFE2922310
11NOR    INGEBRIGTSEN StormUXM21870
12NOR    KULSET JohannesUXM2214389
13ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
14AUS    MATTHEWS MichaelJAY3622453
15SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
16GBR    ONLEY OscarIGD24424626
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
20ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
23DEN    VALGREN HUNDAHL MichaelEFE3428309
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26NED    VAN UDEN CasperTPP259368
27BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
28ITA    ZAMBANINI EdoardoTBV2525400
29ITA    ZANA FilippoSOQ2743623
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 24620
 
Getransfereerde renners:
1CAN   GEE-WEST DerekLTK29588
2ITA   MILAN JonathanLTK26980
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen