Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Adams, Kurt
Ploegnaam: Gespierde Stylo's

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NOR    ABRAHAMSEN JonasUXM3132412
2NOR    BLIKRA Erlend JordbrekkUXM2930257
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
5BEL    CRABBE TomTFB2133238
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10AUS    GROVES KadenAPT2814310
11NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
12USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
13BEL    MARIT ArneRBH2715268
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15BEL    MERLIER TimSOQ34198900
16BEL    NYS ThibauLTK24153160
17GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
18AUS    PLAPP LucasJAY2645755
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20USA    SHEFFIELD MagnusIGD2434278
21SWE    SÖDERQVIST JakobLTK2341433
22BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
23GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
24BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
25CZE    VACEK MathiasLTK24153712
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
29NOR    WAERENSKJOLD SørenUXM2623633
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 25803
 
Getransfereerde renners:
1NED   KOOIJ OlavDCT25771
2DEN   PEDERSEN MadsLTK31880
3BEL   PHILIPSEN JasperAPT281845
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5GBR   VERNON EthanNSN26478


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen