Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Vansteenbrugge, Tom
Ploegnaam: IS Racing Team

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8ITA    GANNA FilippoIGD3072649
9CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
10NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
11USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
12NED    KOOIJ OlavDCT25271771
13DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
16BEL    NYS ThibauLTK24153160
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
19ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
20BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
21GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
22ITA    PIGANZOLI DavideTVL2455623
23ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
24FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
25ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 30054
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3GBR   POOLE MaxTPP230
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5GBR   TARLING JoshuaIGD22252


21/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen