Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Van Thuyne, Ivan
Ploegnaam: De flandriens

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
2GBR    CARR SimonCOF281476
3BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
4AUT    GALL FelixDCT284051454
5FRA    GAUDU DavidGFC3015769
6NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
7USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
8DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
9FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
10FRA    LAURANCE AxelIGD2540401
11ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
12ITA    MILAN JonathanLTK2676980
13SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
14SLO    POGACAR TadejUAD281235256
15GBR    POOLE MaxTPP231860
16ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
17ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
18FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
19DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
20BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
21GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
22HUN    VALTER AttilaTBV2851130
23BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
24NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
25NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
26NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
29GER    WALSCHEID MaximilianLTK337394
30AUS    WELSFORD SamIGD30111254
Som: 23365


29/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen