Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Camerlinck, Jan
Ploegnaam: El ciclista menos pensado

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7FRA    GAUDU DavidGFC3015769
8USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
9NED    KOOIJ OlavDCT25271771
10ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
11FRA    LAURANCE AxelIGD2540401
12USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
13BEL    MERLIER TimSOQ34198900
14ITA    MILAN JonathanLTK2676980
15AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
16GBR    ONLEY OscarIGD24424626
17FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
18DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
21GBR    POOLE MaxTPP231860
22USA    RICCITELLO MatthewDCT2452591
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
25GBR    TARLING JoshuaIGD2259252
26BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
27CZE    VACEK MathiasLTK24153712
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 26069
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2AUT   GALL FelixDCT281454
3GER   LIPOWITZ FlorianRBH261027
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


15/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen