Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Lambregts, Piet
Ploegnaam: Col de Parquetout

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
3BEL    BERCKMOES JennoLOI2528790
4FRA    BRAZ AFONSO ClémentGFC274325
5COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
6SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
7FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
8NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
9MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
10BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
11NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
12CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
13AUS    GROVES KadenAPT2814310
14IRL    HEALY BenEFE26181539
15GER    KÄMNA LennardLTK301065
16FRA    LAPEIRA PaulDCT2641833
17FRA    LAURANCE AxelIGD2540401
18GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
19ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
20GBR    ONLEY OscarIGD24424626
21ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
22DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
23CZE    VACEK MathiasLTK24153712
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
26NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
29FRA    VAUQUELIN KévinIGD2560482
30GBR    VERNON EthanNSN2636478
Som: 24398
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2BEL   DE LIE ArnaudLOI24862
3AUT   GALL FelixDCT281454
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5GBR   TARLING JoshuaIGD22252


12/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen