Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Daman, Gunther
Ploegnaam: The Aert of cycling

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    AFFINI EdoardoTJV259298
2FRA    ALAPHILIPPE JulianDQT294671769
3DEN    ANDERSEN Sřren KraghDSM2763187
4DEN    ASGREEN KasperDQT262561103
5ITA    BETTIOL AlbertoEFN2851284
6NZL    BEVIN PatrickISN309184
7SUI    BISSEGGER StefanEFN2317440
8DEN    BJERG MikkelUAD239175
9FRA    CAVAGNA RémiDQT2625495
10CZE    CERNY JosefDQT284133
11ITA    COLBRELLI SonnyTBV313531298
12BEL    EVENEPOEL RemcoDQT21443945
13ITA    GANNA FilippoIGD25156760
14FRA    GAUDU DavidGFC252051016
15ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonAST3259771
16NED    KRUIJSWIJK StevenTJV34269236
17SUI    KÜNG StefanGFC2866996
18USA    MCNULTY BrandonUAD2351406
19SLO    MOHORIC MatejTBV271381268
20ITA    NIZZOLO GiacomoTQA3271828
21POR    OLIVEIRA Nelson Filipe Santos SimoesMOV325347
22SLO    ROGLIC PrimozTJV324422552
23GER    SCHACHMANN MaximilianBOH272741157
24FRA    THOMAS BenjaminGFC263177
25GBR    THOMAS GeraintIGD35102918
26SLO    TRATNIK JanTBV315330
27ITA    TRENTIN MatteoUAD32166639
28BEL    VAN AERT WoutTJV274782932
29NED    VAN DER POEL MathieuAFC264241376
30NED    VAN EMDEN JosTJV36153
Som: 24073
 
Getransfereerde renners:
1POR   ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesDQT231333
2ESP   BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloTBV31737
3NED   DUMOULIN TomTJV31397
4NOR   FOSS Tobias SvendsenTJV24351
5AUS   PORTE RichieIGD36774


18/01/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen