Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Carre, Alexander
Ploegnaam: Barbosa

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
2ESP    BALDERSTONE ROUMENS AbelCJR261116
3ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5ITA    FINN LorenzoRBC2012404
6ITA    GANNA FilippoIGD3072649
7NZL    GATE AaronXAT365211
8ERI    GIRMAY HAILU BiniamNSN2635695
9FRA    GREGOIRE RomainGFC23541305
10IRL    HEALY BenEFE26181539
11DEN    KRAGH ANDERSEN SørenLTK3217230
12FRA    LAPEIRA PaulDCT2641833
13FRA    LAURANCE AxelIGD2540401
14GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
15FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
16FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
17BEL    MERLIER TimSOQ34198900
18BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
19DEN    PRICE-PEJTERSEN JohanAPT27131
20BEL    SEGAERT AlecTBV2342529
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
23BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
24BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
25FRA    VAUQUELIN KévinIGD2560482
26BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
27RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
28NOR    WAERENSKJOLD SørenUXM2623633
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30ITA    ZANA FilippoSOQ2743623
Som: 23346


12/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen