Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van den Velden, Theo
Ploegnaam: De Postduif

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NOR    ABRAHAMSEN JonasUXM3132412
2ITA    AFFINI EdoardoTVL301753
3NZL    BENNETT GeorgeNSN3611240
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7AUT    GAMPER PatrickJAY29125
8AUT    GROSSSCHARTNER FelixUAD334331
9AUS    HAIG JackIGD3365137
10GBR    HAYTER EthanSOQ2815274
11NOR    JOHANNESSEN Anders HallandUXM272229
12AUT    KONRAD PatrickLTK35486
13NOR    LAENGEN Vegard StakeUAD37130
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15EST    MIHKELS MadisEFE2326141
16ESP    MIQUEL DELGADO PauTBV265311
17POR    OLIVEIRA Ivo Emanuel AlvesUAD308202
18POR    OLIVEIRA Rui Filipe AlvesUAD309191
19DEN    PEDERSEN CasperSOQ306103
20DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
21ESP    PERICAS CAPDEVILA AdriaUAD207377
22GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
23SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
24DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
25ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
30RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
Som: 21087
 
Getransfereerde renners:
1BEL   BIERMANS JentheCOF31237
2ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4GBR   POOLE MaxTPP230
5NED   VAN BAARLE DylanSOQ34136


13/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen