Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Scholten, Jeroen
Ploegnaam: Hoevernog?

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ARMIRAIL BrunoTVL328280
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3FRA    CAVAGNA RémiGFC3111264
4SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
5NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
8BEL    FRETIN MilanCOF25109533
9FRA    GAUDU DavidGFC3015769
10GBR    GEOGHEGAN HART TaoLTK311768
11AUS    GROVES KadenAPT2814310
12NED    KELDERMAN WilcoTVL3523241
13NED    KOOIJ OlavDCT25271771
14NOR    KULSET JohannesUXM2214389
15ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
16ESP    LOPEZ PEREZ Juan PedroMOV29177
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19SLO    POGACAR TadejUAD281235256
20NED    RIESEBEEK OscarAPT3430
21ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
22ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24AUS    STORER MichaelTUD2936708
25BEL    THEUNS EdwardLTK355121
26BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
27BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
28NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
29BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
30BEL    VANSEVENANT MauriSOQ2722315
Som: 23281


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen