Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Van Thuyne, Maarten
Ploegnaam: De boerkes

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
2ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
3BEL    CRABBE TomTFB2133238
4BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
5AUT    GALL FelixDCT284051454
6FRA    GAUDU DavidGFC3015769
7NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
8AUS    HAIG JackIGD3365137
9IRL    HEALY BenEFE26181539
10ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
11FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
12ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
13ITA    MILAN JonathanLTK2676980
14SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
15FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
16SLO    POGACAR TadejUAD281235256
17ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
18FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
19DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
20BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
21ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
22CZE    VACEK MathiasLTK24153712
23DEN    VALGREN HUNDAHL MichaelEFE3428309
24HUN    VALTER AttilaTBV2851130
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
27NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
28NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
29BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
30AUS    WELSFORD SamIGD30111254
Som: 24611


1/11/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen