Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Breughe, Jeroen
Ploegnaam: Aldomoro

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6AUT    GALL FelixDCT284051454
7NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
8NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
9USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
10NED    KOOIJ OlavDCT25271771
11DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
12ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
13USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
14BEL    MERLIER TimSOQ34198900
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20NED    REMIJN SennaAPT2036107
21ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
22SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29BEL    WELLENS TimUAD3532454
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 29738
 
Getransfereerde renners:
1ITA   AGOSTINACCHIO MattiaEFE190
2ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
3USA   LAMPERTI LukeEFE24309
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5GBR   POOLE MaxTPP230


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen