Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Clerix, Johan
Ploegnaam: Alle 30 goed

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    ACKERMANN PascalJAY3241155
2ESP    AZPARREN IRURZUN Xabier MikelPQT271160
3ITA    BAGIOLI AndreaLTK2729244
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6AUT    GALL FelixDCT284051454
7FRA    GAUTHERAT PierreDCT2327291
8FRA    GREGOIRE RomainGFC23541305
9AUS    GROVES KadenAPT2814310
10ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
11FRA    LAPEIRA PaulDCT2641833
12NED    LEEMREIZE GijsTPP273110
13POR    MORGADO Antonio TomasUAD2253631
14BEL    NYS ThibauLTK24153160
15DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
16ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
17GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
18BEL    SEGAERT AlecTBV2342529
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20BEL    SENTJENS SenteAPT214165
21USA    SHEFFIELD MagnusIGD2434278
22BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
23GBR    TARLING JoshuaIGD2259252
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
26NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN MECHELEN VladTBV229164
29GBR    VERNON EthanNSN2636478
30BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
Som: 24057
 
Getransfereerde renners:
1BEL   PHILIPSEN JasperAPT281845
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3FRA   RONDEL MathysTUD23833


31/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen