Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Onraet, Jo
Ploegnaam: AI of ai ai ai

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2USA    AUGUST AndrewIGD2119487
3FRA    COSTIOU EwenGFC245457
4NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
5NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
6AUT    GALL FelixDCT284051454
7GBR    GEOGHEGAN HART TaoLTK311768
8USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
9GER    KÄMNA LennardLTK301065
10POL    KWIATKOWSKI MichalIGD366189
11ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
12BEL    LECERF William JuniorSOQ2417201
13GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
14BEL    NYS ThibauLTK24153160
15GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
16SLO    POGACAR TadejUAD281235256
17GBR    POOLE MaxTPP231860
18USA    QUINN SeanEFE268126
19SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
20ESP    ROMEO ABAD IvanMOV2329641
21BEL    SEGAERT AlecTBV2342529
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
24SWE    SÖDERQVIST JakobLTK2341433
25GBR    TARLING JoshuaIGD2259252
26BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
27CZE    VACEK MathiasLTK24153712
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
Som: 21939


31/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen