Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Spijker, Marcel
Ploegnaam: Capecchi's Wizards

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
8BEL    FRETIN MilanCOF25109533
9AUS    GROVES KadenAPT2814310
10NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
11NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
12NED    KOOIJ OlavDCT25271771
13DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
14ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
15FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
16ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
17BEL    NYS ThibauLTK24153160
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
20BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
21GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
24GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
25GBR    TULETT BenTVL2545586
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 29586
 
Getransfereerde renners:
1AUT   GALL FelixDCT281454
2COL   MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30355
3NOR   NORDHAGEN JørgenTVL21526
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen