Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Brait, Leo
Ploegnaam: Premie op de meet

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1DEN    ASGREEN KasperEFE3131162
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
4SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
5ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
6FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
7MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
8AUS    DURBRIDGE LukeJAY35460
9BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
10AUS    HAIG JackIGD3365137
11USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
12SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
13BEL    NYS ThibauLTK24153160
14AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
15FRA    PARET PEINTRE AurélienDCT307169
16GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
17AUS    PLOWRIGHT JensenAPT2642179
18FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
19FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
20USA    SHEFFIELD MagnusIGD2434278
21BEL    TEUNS DylanCOF3422234
22FRA    TURGIS AnthonyTEN327455
23DEN    VALGREN HUNDAHL MichaelEFE3428309
24NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
27BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
28BEL    VERMOTE Julien???3710
29ESP    VILLAR GALDEANO IkerCJR2025
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 19511
 
Getransfereerde renners:
1FRA   BARRE LouisTVL26421
2BEL   DE LIE ArnaudLOI24862
3FRA   GODON DorianIGD30904
4NED   KOOIJ OlavDCT25771
5NED   VAN DER POEL MathieuAPT311086


1/11/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen