Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Hofman, Tom
Ploegnaam: Il pedali del maestro

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1DEN    ASGREEN KasperEFE3131162
2GBR    ASKEY LewisNSN254666
3BEL    BERCKMOES JennoLOI2528790
4GBR    BLACKMORE JosephNSN23630
5GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7ESP    ETXEBERRIA ANSALAS HaimarRBH2311134
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10AUS    GROVES KadenAPT2814310
11NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
12USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
13FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
14USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
15SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
16GBR    ONLEY OscarIGD24424626
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
19GBR    POOLE MaxTPP231860
20ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
21SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
22ESP    ROMEO ABAD IvanMOV2329641
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
25CZE    VACEK MathiasLTK24153712
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
28NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30ITA    ZANA FilippoSOQ2743623
Som: 26887
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2FRA   LAPEIRA PaulDCT26833
3FRA   MARTINEZ LennyTBV231531
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


29/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen