Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Vink, John
Ploegnaam: Blij dat ik rij

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
3DEN    ASGREEN KasperEFE3131162
4ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
5BEL    BERCKMOES JennoLOI2528790
6ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8AUS    GROVES KadenAPT2814310
9IRL    HEALY BenEFE26181539
10NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
11ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
12SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
13BEL    NYS ThibauLTK24153160
14GBR    ONLEY OscarIGD24424626
15DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
16ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
17GER    POLITT NilsUAD3228336
18BEL    SEGAERT AlecTBV2342529
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
21BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
22ESP    TORRES ARIAS PabloUAD2151188
23BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
24CZE    VACEK MathiasLTK24153712
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
27NED    VAN DEN BROEK FrankTPP2616145
28NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
Som: 20743
 
Getransfereerde renners:
1GBR   BRENNAN MatthewTVL211100
2FRA   LAPORTE ChristopheTVL34937
3DEN   LUND ANDRESEN TobiasDCT241081
4FRA   MAGNIER PaulSOQ221412
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


2/11/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen